LR Üyelik Şartları

Lr Üyelik İçin Şartlar Nelerdir?

Bir Alman firması olan LR firması tamamen doğal ürünler üretimi yapmaktadırlar. LR firması ürünleri genellikle aleo vera özünden yapılan ürünler olmaktadır. Sadece kozmetik ürün üretimi yapmayan bu firma yardımcı ilaç üretimi ve zayıflama destekli ürünlerde üretmektedirler. Ürünlerin üretimi yapılırken en hassas oldukları kural ise hayvanlar üzerinde deney yapmamaları olmaktadır. Bu konuda çok hassas olan firma hayvan severlerinde çok fazla ilgisini çekmiş olmaktadır. Ürünlerin doğal olması ve köklü bir firma olması bu markaya olan ilgiyi arttırıyor. Uzun yıllardır ülkemizde de satışı yapılan bu ürünleri almak isteyenler kozmetik mağazalarına boşuna gitmesinler. Ürün firması tüm konularda olarak bayanlara çok büyük destek vermektedir. Bayanlara alımı kadar satışı konusunda da imkan vererek evde ek kazanç elde etmelerini sağlıyor. LR üyelik yapmak çok kolay olurken evde çok büyük kazançlar elde etmeniz mümkün olmaktadır.

LR Satış Üyeliği İçin Ne Yapılmalı

Aslında genel hatları ile bayanlar dedik ama erkeklerde bu ürünün satışını yaparak gelir elde etmeleri mümkün olmaktadır. Bir diğer adı ile aleo vera üyelik  yapmak isteyenler; 18 yaşını doldurmuş herkes üye olabilirler. Üyelik yaparken iki şekilde üye olabilirsiniz. Birincisi bağımsız iş ortaklığı adı altında üye olabilir. Bir diğeri ise; ürünlerden yüzde kırık satış elde etmek için ürün atın alarak üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini internet üzerinden yapabileceğiniz gibi size en yakın üyelerden de yapabilirsiniz. Üye olduktan satış yapmanız kadar bir diğer önemli husus ise alt üye eklemeniz alt üye ekledikçe onların sattığı üründen de prim alacaksınız. Diyelim ki bir ay boyunca hiç ürün satmadınız; satmazsanız bir sizin alt üyelerinizin sattığı ürünler belirli bir kotaya ulaştıktan sonra prim alarak bile geçim sağlamanız mümkün olmaktadır.

Bu Markaya Üye Olduktan Sonra Satış Yapmak Zorunlu Mu?

Bu markanın üyesi olduktan sonra satış yapmanız zorunlu değildir. Satamadığınız zaman hiçbir olumsuz durum ile karşılaşmaz ve sorun yaşamazsınız. Sattığınızdan yüzde kırık oranında bir kazanç elde edeceksiniz. Ayrıca daha fazla çalışmak istemediğiniz zaman çıkışınızı hiçbir sorun yaşamadan yapabileceksiniz. Fakat söylemekte fayda var sadece bu ürünlerden büyük gelir elde eden çok fazla üye ve alt üyeler bulunmaktadır. Eğer sizde bu markanın üyeliğini yapmak ister veya ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aloeverauyelikmerkezi.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

top